Careem’den tanışma indirimi

1101

Geçtiğimiz sene içerisinde aldığı son yatırımlar ile 1 milyar dolarlık değerlemeyi aşarak ‘unicorn’ olan araç çağırma uygulaması Careem, İstanbul’daki faaliyetlerini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’deki faaliyetlerine bu sene başında İstanbul’da başlayan Körfez Bölgesi’nin lider araç çağırma uygulaması Careem, Aralık ayı sonuna kadar geçerli olan “Haditanışalım” promosyon kodu ile ilk defa Careem ile yolculuk yapacak kişilere yüzde 50 indirimli yolculuk fırsatı sunuyor.

Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanları seyahatlerinin dışında kullanıcılar, yolculuklarının 30 TL’ye kadar olan bölümünü yüzde 50 indirimli gerçekleştirebilecek. Maksimum indirimin 15 TL olarak uygulandığı promosyon kodu, biniş ve varış noktası seçildikten sonra kullanılabiliyor. Careem’den araç hemen çağırıldığında 2 dakika, rezervasyon seçeneğinde ise son 2 saate kadar ücretsiz iptal edilebiliyor.

7/24 telefon desteği veren müşteri hizmetleri
Daha iyi bir yaşam sunma yolunda bu yıl 5’nci yaşını kutlayan Careem, uygulama içindeki “Bize Ulaş” seçeneği ile yolculuk sırasında ve yolculuktan sonraki 1 saat içinde kullanıcılarına direkt olarak müşteri hizmetlerine ulaşma imkânı sağlıyor. “Bize Ulaş” alanından yazılan mesajlar da günün 24 saati takip edilerek, Careem’in profesyonel operasyon ekibi tarafından değerlendiriliyor. Ayrıca kullanıcılar 7/24 müşteri hizmetleriözelliği ile canlı telefon desteğini her zaman alabiliyor.