Kablosuz Teknolojide Yeniliklerin Liderliği Konuşuldu

1528

Net İletişim, metrobüsten vapura, liman hizmetlerinden belediyelere kadar pek çok sektörde uluslararası iş ortaklarıyla birlikte sunduğu çözümleri Yeniliklerin Liderliği etkinliğinde tanıttı.

Net İletişim Teknoloji, 20 yıllık deneyimi ve sektörde gerçekleştirdiği önemli kablosuz altyapı projeleriyle ilklere imza atmanın gururunu yaşıyor. Net İletişim Teknoloji, gerçekleştirdiği “Yeniliklerin Liderliği” toplantısında Dünya devi, kablosuz ekipman üreticisi Radwin’in 750Mbps genişband kapasite sunan noktadan noktaya ve noktadan çok noktaya ekipmanları ile Mobil Çözümlerini tanıttı.

Yeniliklerin tanıtıldığı toplantıya, Net İletişim CEO’su Ömer Demir, Radwin’in CEO’su Roni Weinberg, Radwin Genel Müdürü Raymond Forado, Radwin Ürün Direktörü Yossi Nisan katıldı.

“Yeniliklerin Liderliği” toplantısında, Dünyada ve Türkiye’de son yıllarda, Servis Sağlayıcıları, Mobil Operatörler, Emniyet, Jandarma, Kıyı Emniyeti, Metrobüs, Otobüs ve Tünel işletmecilerinin vazgeçilmez olarak kabul ettiği Radwin’in Yeni Nesil Kablosuz Mobil Ekipmanları, canlı demo ile tanıtıldı. Canlı Mobil Demo’da, Emniyet güçlerininin suçu önleme ve suçluyu yakalamada kablosuz teknolojileri nasıl kullandığı, Polis aracı içindeki kamera ve izleme merkezindeki kameralarda suçlunun nasıl takip edildiği örnekleri ile gösterildi.

Genişbant kapasite sunan kablosuz mobil ekipmanların tanıtımında konuşan Net İletişim Teknoloji CEO’su Ömer DEMİR, ”Sabit veya mobil olarak uygulanan teknolojiyle mevcut kapasitelerden daha genişbant erişim sağlanabiliyor. Radwin Kablosuz Mobil ekipmanları ile erişim kopmadan ve mobilite tam sağlanıyor. Mobil cihazlarda 200Mbps’nin üzerinde handover kapasitesi sunuluyor. Görüntü, ses ve data aktarımında hiç kopma olmadan yüksek kalitede erişim sunuluyor. Özellikle Radwin Mobil ürünlerinin yüksek standartlar taşıyor olması sebebiyle, metro, metrobüs, tünel ve her türlü taşımacılıkta sektöründe ve dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen kablosuz altyapı özelliğini taşıyor. Net İletişim olarak Türkiye’de de Radwin ürünleri ile başarı hikayeleri yazıyor ve kurum ve kuruluşların bu yeni yüksek teknolojiden dünya ile eşzamanlı faydalanmasını sağlıyoruz. Öte yandan, bu önemli günde Radwin’in geçtiğimiz ay piyasaya sunduğu, serbest frekansta çalışan Net 750 Mbps süper geniş band kapasite sunan, 150 Km’ye kadar çalışma performansı sergileyen ekipmanının tanıtımını yapıyoruz” dedi.