Kurumsal Veri Yönetimi Zirvesi 29 Nisan’da

2012

Veri yönetimi konusunda çalışan Informatica ile veri ve iş analitiği alanında çözüm ve hizmet sunan Komtaş Bilgi Yönetimi tarafından 29 Nisan’da ‘Be Data Ready’ temasıyla bir kurumsal veri yönetimi zirvesi düzenleniyor.

“Information-Centric Organizations Summit’’ adıyla Shangri-LaBosphorus Otel’de düzenlenecek zirveye bilgiyi daha iyi kullanmak isteyen kurumların veri yöneticilerinin katılması hedefleniyor. Informatica Güney Avrupa Bölgesi Satıştan Sorumlu Başkan Yardımcısı Emilio Valdes’in konuşmacı olarak katılacağı zirvede bilgi teknolojilerinde uluslararası trendler uygulama örnekleriyle birlikte sunulacak ve şirketlerin, analitik, bulut ve mobil gibi teknolojilere ilişkin atmaları gereken adımlar ve şirketlerin dijitalleşen iş süreçlerinin kalbinde yer alan verinin yönetimine ilişkin yaklaşımları ele alınacak.

Zirvede şirketlerin dijitalleşme ve karar süreçleri, müşteri tarafındaki sorumlulukları, yasal düzenlemeler, farklı bir ortam yaratmayı vadeden bu kültürel değişimle gelen yeni iş yapış biçimleri ve iş birimleri ile teknik yöneticilerin bu değişime yanıt verme yöntemleri de tartışılacak.